(10.Yıl)  Bilgi en güçlü torpildir
 

RSSTorpil ile iş görmeyi başarı sayanların sayılmadığı yayın

bu ortamda doğrular yanlışları siler !!!

* Hatırlatma ! Yaprak testlerin %90’ın da cevap anahtarı yoktur. Bu testler konu anlatımları ile desteklenip sizlerin çözmesi amacıyla ve soru deneyiminizi arttırmak için yayınlanmaktadır. Cavabı olan testler kategori dizinlerinde belirtilmiştir.

Eğitim Sitesi - Eğitim içeriklerinde neler var?

Toplam 300 sayfalık ders konu anlatımı içeriği "Lise Ders Konuları" ve "İlk Öğretim Ders Konuları" sınıflaması ile kendi içinde kategorize edilmiş biçimde yayına açılmıştır. 4328 adet görsel materyal içeren sayfaların tümü; kolay okunabilir, paylaşılabilir ve yazdırılabilir biçimde servis edilmiştir.​ Lise ders bulutu - İlköğretim ders bulutuSorubankası (Yaprak Testler - Konu Tarama Testleri)

Sorubankası bölümünde 666 test bulunmaktadır. (yaklaşık 9.000 soru ). Cevap anahtarı olmayan bu testler (* cevap anahtarı olanları belirlilmiştir) sadece soru pratiği yapmanız amacı ile eklenmiştir. Testler Özel Murat, Özel Değişim ve Çözüm dershanelerinin 2004-2006 yıllarındaki yayınlarıdır.Rehberlik ve Karage nedir?

Rehberlik servisinde, konunun uzmanı öğretmenlerin katkıları ile hazırlanmış rehberlik konuları yer almaktadır. Karage (Kariyer Araştırma Geliştirme) bölümünde ise mesleki yönelim konusunda faydalı makaleler ve yardımcı içerikler yer almaktadır.

beni-okula-gonder
haydi-okula
© 2006 - 2014 Hakkında | Yasal Uyarı | Kullanım | İletişim | İşbirliği tm
torpil.org'un tüm hakları torpil.com'a aittir. Üye blogların içeriğinden kendi yazarları sorumludur. Detay bilgi.