LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı

Gerçek müslümanın dünya görüşü-bölüm 1

 1. İnanç sahibi akıllı insanlar bunları zaten bilir bu incelemenin asıl amacı bu bilgileri edinemeyecek biçimde dizayn edilmiş yaşam modeline sahip insanları bilgilendirmektir.

  Fizik kuralları ve Sapıklıklar

  * Kurşun geçirmezlik muskasına inanmanın maliyeti nedir ?
  Fiziksel olarak maliyeti canınızdan olursunuz yani kurşun geçirirsiniz, o muskanın ve ona inanan cahil insanın ; Uhud savaşında dişi kırılar ve ağzından kan gelen Peygamberimiz Hz.Muhammed’ten ve göğsünden mızraklanıp şehit edilen ve ciğerleri sökülerek dışarıya çıkarılan Hz.Hamza’dan, Allah katında nasıl bir imtiyazı vardır ki böyle bir şey mümkün olsun. Siz kim oluyorsunuz ki Allah’ın yarattığı evrensel fizik kuralları tarih boyunca kusursuz ve istisnasız, herşey ve herkes için işlemiş ama sizin için bir ayrıcalık olacak....

  * İnanan ve inanmayana ayrı muamele olurmu ?
  Allah’ın izniyle bişey olmaz, biz imanlıyız galip geliriz, Allah Allah nidalarıyla iman dolu göğsümüzle hallederiz, göklerden yeşil sarıklılar iner bize yardım eder, İstanbul’da yatan evliyalar ! yüzü suyu hürmetine Allah bizi koruyor, vs.vs. (Bu hasta ruh halini anlamak için önemli bilgiler : Görkemlilik kuruntusu, Kuruntu, Görkemlilik, Paranoya)
  Örneğin Japonya genel olarak Şintoist değilmi? yani bizim anladığımız biçimde Allah tanımazlar ve yukarıda belirttiğim kuruntuları bilmezler, fakat deprem kuşağında bir coğrafyada yaşadıklarını bilirler ve buna uygun planlanmış yapılarda yaşarlar, onlar güneşin çocukları ve arı gibi çalışıyorlar. Nedense bizde olan 7 şiddetinde bir depremde 100 bin Kuruntu sahibi insan yaşamını yitirir fakat aynı şiddette ki bir depremde 1 tane Japon vatandaşı ölmez. Neden biliyormusunuz çünkü onlar Allah’ın yarattığı fizik kurallarına saygı duyarlar ve ona inanırlar. Laf ile peynir gemisinin yürümeyeceğini bilirler, Laf-ı Güzaf sarfetmezler..
  veya
  Teknoloji olarak bizden üstün olan düşmanın bizi yeneceği gerçeğini kabul etmeyip, tarihsel örnekler vererek, kuruntular eşliğinde hayal dünyasında yaşamak.(Neyse ki son yıllarda Allah’ın yarattığı kurallara uymaya ve çalışmaya başladık, bkz : Hürkuş)

  bkz : Gerçek Müslümanlık
  dili: (türkçe) / tipi: (inceleme) (adminik, 11.08.2012 01:59) okunma2.004
  likedislike
  aftwgo

Eklenen 638.627 / okunma 66.407.832 (* okunma verileri günsonu güncellenir.)